Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:30 - 21:30 Trimmers Ronald Mels HCS In onderling overleg eerder zolang de avondklok geldt
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens D1 Tom Been HCS - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Hans Dorrestijn HCS - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Hans Dorrestijn HCS
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Tom Been HCS
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Brinkertjes Rhea Schong HCS - CD
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 Michael Alderden
Rhea Schong
HCS - AB
16:15 - 17:15 Meisjes 6E1 Michael Alderden
Rhea Schong
HCS - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 Rhea Schong
Michael Alderden
HCS - CD
16:15 - 17:15 Meisjes 8E1 Rhea Schong
Ronald Schwebig
Michael Alderden
HCS - AB
16:15 - 17:15 Mix F1 Michael Alderden
Rhea Schong
HCS - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Michael Alderden
Tara van Maaswinkel
HCS
17:30 - 18:30 Meisjes D2 Rhea Schong HCS
18:30 - 19:30 Meisjes A1 Michael Alderden
Rhea Schong
HCS - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C1 Rhea Schong
Michael Alderden
HCS - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Keeperstraining Trainingsgroep HCS - A C en B Keepers olv Juliette Eggink
17:00 - 18:00 Jongens D1 Sjoerd Janson HCS - CD
18:00 - 18:45 Keeperstraining Trainingsgroep HCS - A Keepers JD en MD olv Juliette Eggink
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Sjoerd Janson HCS - BCD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Sjoerd Janson HCS - BCD
18:45 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep HCS - A Keepers MA en JB olv Juliette Eggink
19:00 - 20:00 Jongens B1 Sjoerd Janson HCS - CD
20:30 - 21:30 Trimmers Koen Siegrest HCS In onderling overleg eerder zolang de avondklok geldt
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:15 Keeperstraining Jongste Jeugd Trainingsgroep HCS - A
16:15 - 17:15 Jongens 6E1 Rhea Schong HCS - BCD
16:15 - 17:15 Meisjes 6E1 Rhea Schong HCS - BCD
16:15 - 17:15 Meisjes 6E2 Rhea Schong HCS - BCD
16:15 - 17:15 Meisjes 8E1 Rhea Schong HCS - BCD
17:15 - 18:15 Meisjes D1 Maud Groote
Kelsey Bouhuis
HCS
17:15 - 18:15 Meisjes D2 Rhea Schong HCS
18:15 - 19:15 Meisjes C1 Rhea Schong HCS